آخرین دیدگاه‌ها

  نوشته‌های تازه

  افتتاح خانه لوکس بالینکو

  مبل تخت خوابشو کالین یک نفره بالینکو

  خانه لوکس بالینکو

  مبلمان لوکس بالینکو

  رول آپ

  عکاسی حرفه ای در بالینکو

  چند ایده دکوراسیون

  اتاق کودک

  چگونه یک اتاق با معنی ایجاد کنیم (چگونه به یک اتاق شخصیت بدهیم)

  آیا اتاق هایی که دارید، نیاز به کمی عشق و سلیقه ندارند؟بخشی از لذت بردن از یک اتاق مربوط به سلیقه شخصی است. از آنجا که همه ما سلیقه های مختلفی داریم، شما نمی توانید رویکرد سلایق را بر روی دکور خانه بیابید. در اینجا سه گام مفید وجود دارد.

  گام اول :

  این سؤالات را از خودتان بپرسید:

  چه چیزی برای من مهم است؟

  چگونه و کجا زمان خود را صرف کنم؟

  سرگرمی های من چیست؟

  اکثرا با چه کسی هستم؟

  چه چیزی جمع آوری کنم؟

  مکان ها ، موسیقی، کتاب ها، فیلم ها و غذاهای مورد علاقه من چیست؟

  گام دوم :

  درخواست آنچه که شما به دست آوردید.

  به عنوان مثال، اگر شما “ساحل” را به عنوان یکی از مکان های مورد علاقه خود قرار داده اید، عکس هایی که گرفته اید، بررسی کنید. آنها به عنوان ایده های الهام بخش به شما کمک می کنند و می توانند در دکوراسیون گنجانده شوند.

  سوغاتی(یادگاری ها) : درقفسه ها،پیش بخاری ها یا درجعبه های شیشه ای نمایش بدهید.

  تصاویر :یک قاب متنوع از تصاویر و در اندازه های مختلف ویک نگارخانه عکس شخصی ایجادکنید.

  دکوراسیون داخلی

  ایده های الهام بخش دیگرعبارتند از:

  عتیقه جات:

  نشانه هایی از گذشته، شما را با داستان های اجداد خود ارتباط می دهند وبرای شروع گفتگو عالی هستند.

  هنر :

  نقاشی ها، مجسمه ها، هنر بوم، پرده ها، عکس ها، حتی ساعت ها را پیدا کنید و نمایش دهید – هر چیزی که بوسیله شما بازتاب می شود. اگر آن توسط شما یا یکی از عزیزان ساخته شده، خیلی بهتر است!

  مدل ها :

  عشق و علاقه خود را برای سرگرمی یا ورزش با قایق ها، ماشین ها، استادیوم هواپیما و غیره نشان دهید.

  دیوارها  :

  به اتاق رنگ تازه یا کاغذ دیواری با رنگ هایی که شخصیت و سبک شما را نشان می دهد، بدهید.

  گام سوم :

  تصمیم بگیرید کجا بروید

  حالا که آیتم های خود را جمع آوری کرده اید، تصمیم بگیرید که کجا آنها را قرار دهید. هر اتاق را در نظر بگیرید و نواحی را که می توانید سلیقه شخصی خود را بیافزایید پیدا کنید.

  ناهارخوری

  این اتاق از امکانات مبلمان و فضای دیوار شما برخوردار است. مرحله تزئین اقلام در قفسه های باز و یا در کابینت چینی است. آویزان کردن هنری، مانند این مجموعه قطعه زمان بر روی دیوار بالای یک بوفه یا سرور.

  دکوراسیون اتاق کودک

  اتاق نشیمن

  اینجا شانس خود را برای نشان دادن گنجینه شخصی شما است. قفسه های ساخته شده در منزل، کتاب های مورد علاقه یا صندوق های کتاب را به جای این موارد اضافه کنید. قفسه پشت مبل مناسب برای نمایش یک مدل دست ساخته شده میباشد. برای ادامه مکالمه تان در ارامش یک میز کنسول را در امتداد یک دیوار یا پشت مبل اضافه کنید ، مانند یک لامپ شیک، کتاب های مورد علاقه،تصاویر و غیره. هنر دیواری آویزان در سراسر اتاق.

  ایده دکوراسیون

  روی میز عسلی را با فریم های عکس یا یک قاب عکس الکترونیکی با عکس های مورد علاقه خود را تزیین کنید.

  ایده دکوراسیون

  اتاق خانواده

  در این جمع خاطره ها ساخته میشوند ، تمرکز بر تفریح و سرگرمی است. یک دیوار بزرگ مرکز سرگرمی و یا قفسه کتاب یک بوم خالی که در آن اشیاء مورد علاقه می تواند نمایش داده شوند فراهم می کند.

  دفتر منزل:

  دفتر نیازی به نگاه خسته کننده نیست. در اینجا یک مثال با الهام از تقاضای تجدید نظر بی انتها از مبلمان کلاسیک آمریکایی است. میز اداری Townser به بازبینی سبک سنتی برمی گردد.

  اتاق خواب :

  کمدها دارای قفسه هایی برای نمایش دادن گنجینه های شخصی هستند. به همان اندازه که نیاز دارید فضای شخصی را ایجاد کنید. هنر دیواری با حروف خاصی در بالای تخت خواب اضافه کنید و همه آنها کنار یکدیگر ترکیب کنید.

  اتاق کودکان

  آیا یک چالش بزرگی است ؟ اضافه کردن قفسه ها، جعبه های کتاب، سبد خرید و چیزهای دیگر، بنابراین بچه ها می توانند چیزهای مورد علاقه خود را نمایش دهند. یک میز خاطرات با یک قفسه ایده آل برای نشان دادن دستاوردها، جوایز و دانشنامه است. برای اضافه کردن سلیقه به اتاق، از هنر دیواری یا برخی از هنرهای خود استفاده کنید.

  اتاق های پر از سلیقه شما به طور طبیعی بیشتر معنی دار و جذاب هستند. اگر شما ایده ای برای اضافه کردن مفهومی دارید، ما دوست داریم آنها را در بخش نظرات بشنویم.