آخرین دیدگاه‌ها

  نوشته‌های تازه

  افتتاح خانه لوکس بالینکو

  مبل تخت خوابشو کالین یک نفره بالینکو

  خانه لوکس بالینکو

  مبلمان لوکس بالینکو

  رول آپ

  عکاسی حرفه ای در بالینکو

  دکوراسیون منزل

  دکوراسیون منزل شما هم برایتان خسته کننده شده است؟ یا از اتاق هایتان خسته شدید و قصد تغییر و ایجاد تنوع در دکوراسیون منزلتان را دارید با ایده های زیر می توانید ذهنیت خوبی داشته باشید.

  1. دکوراسیون منزل خوب خانه به این معنا نیست که همه چیز یک رنگ باشد.  سعی نکنید لوازم منزل ، مبل راحتی را هم رنگ انتخاب و به هماهنگی رنگ ها توجه کنید.مثلا رنگ کوسن ها را با رنگ مبل یک جور انتخاب نکنید و تفاوتشان زیبا می شود.
  2.  اگر در حال ایجاد تغییرات اساسی در منزل هستید قبل از هر کار جنس موادی را که استفاده می کنید مورد بررسی قرار دهید؛ به طور مثال، کف پوش مرمر در تابستان بسیار خنک و عالی است، اما در زمستان به طور آزار دهنده ای سرد است. کف پوش هایی غیر از فرش و موکت هم به سرو صدای محیط اضافه می کنند. اول این نکته را در نظر داشته باشید که خانواده شما کم جمعیت یا پرجمعیت است و بعد نوع کف پوش را انتخاب کنید.
  3.  از این که به دنبال هر مد جدید تزیین خانه باشید، بپرهیزید. اشیایی را انتخاب کنید که دوست دارید چرا که باید در کنار آن ها زندگی کنید و لوازم منزل چیزهایی نیستند که به تدریج به آن علاقه مند شوید پس اکسسوری هایی را انتخاب کنید که دوست دارید فقط به ابن نکته توجه کنید که اگر منزلتان کوچک است از اکسسوری های مینیمال استفاده کنید.دکوراسیون منزل
  4. حمام و سرویس های بهداشتی خانه را با شمع، دستمال های عطرآگین و صابون های خوشبو تزیین کنید و رتگ های ملایم رنگ های خوبی هستند.
  5. به خاطر داشته باشید که اثاثیه خاص بیشتر دیده می شوند ترکیب جالب و ابتکاری لوازم منزل به شرط آن که در آن افراط نشود، بسیار زیباتر از یک سری مبل، میز و صندلی یک شکل خواهد بود پس دریافتیم که اکسسوری ها هستند که خانه را زیبا می کنند.
  6. اضافه کردن گیاه، سنگ، صدف و دیگر عناصر طبیعی به تزیینات خانه تاثیر بسیار خوبی در روحیه اعضای خانواده می گذارد و در واقع طبیعت را به خانه تان می آورد. همچنین با گذاشتن چند شاخه گل تازه در خانه روحیه شادی به اعضای خانه بدهید.شاهد هستیم که چندی است که سنگ نمک برای دفع انرژی منفی رایج شده آن هم البته با مدل های زیبا ، زیبایی خاص خود را دارد.
  7. در لوازم خانه به دنبال خطوط زیبا و خوشایند و فرم محکم و جاندار باشید. اگر وسیله ای شکلی دارد که می دانید همیشه دوستش خواهید داشت، همان را انتخاب کنید. به طور حتم شما در طول زمان از طرح و رنگ پارچه آن خسته خواهید شد که این مشکل با تعویض رویه حل می شود. مهم این است که فرم و مدل این وسیله را دوست داشته باشید و از دیدن آن لذت ببرید ، خیلی خوب است که یک سبک را دنبال کنید مثل سبک دکوراسیون مدرن، دکوراسیون روستیک و…
  8.  آثار هنری جالبی را که بیانگر شخصیت شما باشند در گوشه و کنار خانه قرار دهید. آثار هنری همچنین بهانه بسیار خوبی برای آغاز گفت و گو با مهمان ها هستند. این آثار می تواند مجسمه، تابلو نقاشی و… باشد