آخرین دیدگاه‌ها

  نوشته‌های تازه

  افتتاح خانه لوکس بالینکو

  مبل تخت خوابشو کالین یک نفره بالینکو

  خانه لوکس بالینکو

  مبلمان لوکس بالینکو

  رول آپ

  عکاسی حرفه ای در بالینکو

  پرده در دکوراسیون چه نقشی بازی می کند؟

  پرده در دکوراسیون : دکور اتاق نشیمن همیشه بیشترین اهمیت را دارد، به خصوص اگر شما کمال گرا هستید که در آن نگاه و احساس خانه شما مورد توجه قرار گرفته است.از گوشه ها تا دیوارهای خالی بزرگ، یک اتاق نشیمن اغلب بوم هنرمند می شود. شما گزینه های دلخواه و ایده هایی دارید که می توانید در اتاق نشیمن خود استفاده کنید. هر گوشه ای را می توان با کلاسی خاص و با ظرافت تزئین کرد. پنجره ها بخشی از اتاق نشیمن است که اغلب نقش مهمی ایفا می کند، چون اغلب اوقات، تنها منبع نور روز است. از این رو، هنگام تزئین پنجره ها، پرده های خود را با توجه بیشتر انتخاب کنید. ایده های پرده ای شیک امروزه در بین علاقه‌مندان به دکور اتاق نشیمن بسیار محبوب هستند.

  پرده در دکوراسیون

  پرده نقش مهمی در کل چشم انداز اتاق نشیمن شما بازی می کند. پنجره ها، همانطور که در بالا ذکر شد، فیلترهای نور روز برای اتاق نشیمن شما هستند. دکوراسیون پنجره های خود را با طرح و پرده های فانتزی تزیین کنید این پرده ها نیز کمک می کند تا نوری را که در اتاق نشیمن شما جریان دارد، بتوانید تنظیم کنید. پرده های شلوغ اغلب توسط افراد در اتاق نشیمن استفاده می شود. علاوه بر این، پارچه حریر و خاص یک دست اجازه می دهد که نور در جریان باشد اما مشکل اینجاست که داخل خانه شما از بیرون خانه دیده می شود.

  • پس پرده هم وظیفه تنظیم نور را دارد و هم ایجاد حریم خصوصی در منزل و جلوگیری از نمایش فضای داخلی منزل از بیرون.

  استفاده از دو پرده در دکوراسیون

  شما می توانید از دو پوشش پرده روی پنجره ها استفاده کنید در طول روز از پرده های نازک استفاده کنید و از نور خورشد بهره ببرید و هنگام شب از پرده ضخیم تر استفاده کنید تا داخل منزلتان از بیرون دیده نشود.

  اگر، با این حال، شما واقعا به فکر اضافه کردن دو پرده نیستید،  شما به راحتی می توانید طرح های مختلف پرده ای که در دسترس هستند دکور را اجرا کنید.
  پرده های راه راه در پارچه های شیک کاملا ظریف و سبک مناسب برای پنجره های کوچک و متوسط ​​است. اگر نوار راه راه هم نداشته باشد، می توانید  چاپ گل روی پرده ها را برای پنجره های اتاق نشیمن انتخاب کنید. اگر پنجره های فرانسوی را در اتاق نشیمن خود داشته باشید، پرده های مستطیلی افتاده بر روی کف اتاق فقط به ظاهر اتاق نشیمن کلاس و ظرافت اضافه می کند. شما می توانید پرده هایی را انتخاب کنید که با طرح رنگی اتاق نشیمن و یا آنهایی را انتخاب کنید که متضاد با رنگ اتاق نشیمن می باشد. اگر شما دو رنگ متفاوت در یک اتاق داشته باشید، می توانید هر رنگی را انتخاب کنید یا کاملا متفاوت باشد که کنتراست ایجاد کند یا یک طرح رنگ منحصر به فرد در اتاق ایجاد کنید.