آخرین دیدگاه‌ها

  نوشته‌های تازه

  افتتاح خانه لوکس بالینکو

  مبل تخت خوابشو کالین یک نفره بالینکو

  خانه لوکس بالینکو

  مبلمان لوکس بالینکو

  رول آپ

  عکاسی حرفه ای در بالینکو

  رنگ درب در دکوراسیون

  یک پیشنهاد : رنگ سیاه برای درب و پنجره خانه شما رنگ جذابی می تواند باشد شاید شما تا بحال به این فکر نیافتاده باشید که رنگ درب و پنجره منزلتان را سیاه بکنید. اما ما به شما پیشنهاد میکنیم این کار را انجام دهید

  ۱٫ ورودی منزل شما اگر شیک باشد، از همان ابتدای ورود حس شیک بودن را القا میکند . رنگ سفید نیز رنگ خوبی است و حس کلبه به آدم میدهد اما رنگ سیاه بی شک لوکس و زیبا است.
  ۲٫درب های داخلی سیاه نیز می توانند مکمل خوبی برای رنگ های سیاه موجود در دکوراسیون و چیدمان منزل شما باشد
  ۳٫رنگ سیاه مخصوصا برای اتاق کار آقایان مناسب است و حس سنگینی و مردانه قوی را القا می کند و با مبل راحتی اداری نیز خوب ست می شود
  ۴٫رنگ کردن درب ها به رنگ سیاه یک ویژگی خوب دیگر دارد که آن هم این است که ایرادات و نواقص درب را می پوشاند.
  ۵٫همانطوری که برای قاب کردن یک اثر هنری قاب مشکی استفاده می کنند با رنگ کردن پنجره ها به رنگ مشکی انگار که نمای بیرون را قاب کردیم و با جلوه بهتر زیباتر به نطر می رسند.
  ۶٫درب ها سیاه فضاها را متعادل می کند، تصور کنید تلویزیون هنگامی که درون اتاقتان خاموش است یه سوراخ مشکی بزرگ داخل اتاق نشیمنتان به چشم می خورد اما هنگامی که رنگ درب ها یا پنجره ها تیره باشد شاهد یک تعادل زیبا خواهیم بود.
  ۷٫ اثر انگشت بر روی درب های مشکی کمتر نمایان می شود و کثیفی کمتر دیده می شود. همانطوری که می دانید تمیز کردن اطراف دستگیره های درب کاری طاقت فرسا می باشد، پس رنگ مشکی انتخاب خوبی می تواند باشد.
  ۸٫یک ویژگی جالب درب های مشکی این است که انتهای مسیر را نشان می دهد، این یک ترفند برای دکوراسیون داخلی می باشد.
  ۹٫سقف را بلندتر نشان می دهند این هم یک ویژگی خوب از درب های با رنگ سیاه ، چشم را به سمت بالا می کشند و باعث بلند دیده شدن سقف می شود.

  برای مطالعه پیشنهاد می کنیم.

  • دکوراسیون منزل