آخرین دیدگاه‌ها

  نوشته‌های تازه

  افتتاح خانه لوکس بالینکو

  مبل تخت خوابشو کالین یک نفره بالینکو

  خانه لوکس بالینکو

  مبلمان لوکس بالینکو

  رول آپ

  عکاسی حرفه ای در بالینکو

  استفاده از مس در دکوراسیون خانه

  با استفاده از تنوع های مس در خانه یک راه عالی برای اضافه کردن گرما، ظرافت، و زیبایی سادگی روستایی به داخل شماست. از وسایل روشنایی و دیوار کوب ها گرفته  تا چنگال های روسی بر روی میز ناهارخوری شما  همیشه یک راه الهام بخش برای افزودن مس برای زندگی شما وجود دارد ! مس به جهت رنگی که دارد با ست مبلمان چوبی بخوبی ست می شود در این جا از چند مورد برای شما مثال خواهیم زد.

  دیوار مسی در دکوراسیون

  این دیوار که مشاهده می کنید دیوار مسی فوق العاده منحصر به فرد است و در عین حال یک مرکز کانون مدرن در اتاق ایجاد می کند. این دیوار توسط معمار جف شرمن طراحی شده و ساخته شده و در مجله Dwell Magazine یسیار مورد توجه قرار گرفته است.

  استفاده از دکوراسیون مسی در آشپزخانه

  اگر منظره ای به شکل کلبه های روستایی می خواهید، یک سینک مسی و هود مسی به آشپزخانه خود اضافه کنید. از اضافه کردن فلزات به دکوراسیون خود نگران نباشید. روزهای مسابقات مسابقه ای رفته اند! در این آشپزخانه کروم و مس به زیبایی با هم کار می کنند. (این خانه توسط Jackson ساخته شده طراحی این خانه بسیار زیباست و گشتن در این خانه شمارا شگفت زده خواهد کرد)

  آینه مس دریایی

  اضافه کردن یک آینه مسی به دیوار یک راه عالی و مقرون به صرفه برای گرم کردن دکوراسیون دیوار هاست. این آینه ی دریایی توسط Anthropologie یک تنوع مستقل زرق و برق دار را ایجاد می کند، یا به خوبی با سایر آثار هنری در یک دیوار گالری، جفت می شود.

  مس براق برای دیوارها

  دیوار مس

  مس تصویر زمینه فلزی مانند جواهرات به دیوار شما می بخشد. این کاغذ دیواری سنگ مرمر Calico با استفاده از فرآیند سنگ مرمر جذاب ساخته شده است. اگر کاغذ دیواری فلزی خارج از بودجه باشد، فرآیند مشابهی می تواند در مقیاس کوچکتر برای ایجاد یک نقطه کانونی  هنری مس بدلی استفاده شود.

  سرویس کارد و چنگال و قاشق مسی

  قاشق و چنگال نقره به زودی جای خود را به مسی آنها خواهند داد. این لوازم منحصر بفرد بی شک خوردن غذایی با اشتها تر را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

  سینک مسی

  مس-دکوراسیون

  یک سینک مسی یک راه عالی برای استفاده از ظریف ظاهر مس در آشپزخانه شما است. چیزی که شما ممکن است در مورد مس نفهمید این است که دارای ویژگی های ضد میکروبی طبیعی است که غرق فولاد ضد زنگ ندارند، و مس را انتخاب خوبی برای کسانی که دوست دارند میوه ها و سبزی ها را در داخل سینک خیس کنند!

  خلاصه اینکه مس فلزی است که از دیرباز تا کنون بسیار مورد نوجه بوده و خواص دارویی بسیاری دارا می باشد حتما سعی کنید تکه ای از مس را به منزل خود راه دهید و از خواص فوق العاده آن در دکوراسیون منزلتان بهره برید.