آخرین دیدگاه‌ها

  نوشته‌های تازه

  افتتاح خانه لوکس بالینکو

  مبل تخت خوابشو کالین یک نفره بالینکو

  خانه لوکس بالینکو

  مبلمان لوکس بالینکو

  رول آپ

  عکاسی حرفه ای در بالینکو

  دکوراسیون بتنی داخل منزل

  همه ما دیدی که از بتن داریم این است که موادی است که برای زیر کار و زیربنا ساختمان استفاده می شود. اما از این عنصر استفاده ها بسیاری در دکوراسیون مدرن می شود و علاوه براین که بسیار پایدار و مقاوم است می توان فضایی گرم و خاص را ایجاد نمود. ولی به این نکته توجه بسیاری کنید که بدون عیب و نقص از این عنصر استفاده کنید و خیلی زیاده روی هم زیبایی را خواهد گرفت و اثر معکوس ایجاد خواهد نمود.

  از بتن در تمامی فصاها می توان استفاده نمود در فضای بیرون خانه و درون خانه، در داخل منزل و در دکوراسیون داخلی فضاهایی که می توان از دکوراسیون بتنی استفاده کرد اتاق های خواب، آشپزخانه، فضای نشیمن و اتاق پذیرایی می باشد. تلفیق بتن با چوب طراحی بسیار ناب و زیبایی را ایجاد خواهد نمود، در دکوراسیون سبک روستیک نیز خیلی می توان از  دیوار ها یا سقف های بتنی استفاده کرد. استفاده از این سبک دکوراسیون را بسیار در طراحی های تادائو آندو می توان یافت.

  دکوراسیون بتنی در اتاق نشیمن

  Concrete-decoration

  هنگام طراحی اتاق نشیمن با بتن باید خیلی حساسیت و دقت بالایی داشته باشیم و جاهای کوچک مانند پشت میز تی وی یا بالای شومینه را با استفاده از بتن دیزاین کنیم، چون زیاده روی باعث ایجاد محیط صنعتی و خشک خواهد شد. اما با کمی زیرکی و ریزبینی می توانید محیطی بسیار مدرن و بروز را ایجاد کنید. به پرداخت بتن دقت کنید خیلی از فضاها را می شود از بتن پرداخت شده بهره برد و خیلی از فضاها را با بتن پرداخت نشده می توان دیزاین کرد. رنگ بتن می تواند با اکثر رنگ های مبلمان ست بشود.

  دکوراسیون بتنی در اتاق خواب

  Concrete-decoration

  در بین طراحی های تکراری اتاق خواب استفاده از سقف یا دیوار بتنی می تواند فضایی یونیک و خاص را برای شما ایجاد کند. اگر در طراحی خودتان بتن را همراه با چوب و یا چرم عجین کنید بسیار زیبا تر نیز خواهد شد، مثلا می توانید از تخت خواب چرمی استفاده کنید، یا می توانید قسمتی از دیوار را با چوب بپوشانید و محیط گرم و دلنشین ایجاد کنید.

  دکوراسیون بتنی داخل آشپزخانه

  دکوراسیون-بتنی

  این ایده خوبی می تواند باشد که این مدل طراحی دکوراسیون را درون آشپزخانه نیز استفاده کنید. می توانید یک جزیره زیبا با بتن بسازید، پشت کابینت ها را با بتن دیزاین کنید. تضاد سطح خشن بتن با سطح های صاف و صیقلی مانند پلکسی یا چوب می تواند چشم انداز زیبایی را داشته باشد.

  دکوراسیون بتنی داخل حمام و سرویس بهداشتی

  دکوراسیون بتنی

  استفاده از دکوراسیون بتنی داخل سرویس بهداشتی و حمام نیز قطعا جالب خواهد بود، شما می توانید پشت آینه سینک را این گونه دیزاین کنید یا با استفاده از تلفیق سنگ مرمر با سیمان فضا را لوکس تر کنید از قاب های طلایی برای آینه و اکسسوری حمام استفاده کنید تا جلوه و نمای حمام و سرویس بهداشتی تان منحصر بفرد شود.