آخرین دیدگاه‌ها

  نوشته‌های تازه

  افتتاح خانه لوکس بالینکو

  مبل تخت خوابشو کالین یک نفره بالینکو

  خانه لوکس بالینکو

  مبلمان لوکس بالینکو

  رول آپ

  عکاسی حرفه ای در بالینکو

  اتاق خواب مدرن

  اتاق خواب مدرن یک رویایی است که حیلی هم دور نیست و در دسترس است، اتاق خواب یکی از خصوصی ترین مکان های موجود در فضای خانه می باشد که من و شما زمان زیادی را در آن سپری می کنیم. جدا از ۸ ساعتی که از شب تا صبح برای خوابیدن در اتاق هستیم ، در اتاق خواب به غیر از استراحت و خواب به فعالیت های کاری یا مطالعه و اگر کمی سن پایینتر داشته باشیم به درس خواندن نیز می پردازیم. پس دکوراسیون اتاق خواب نیز به نوبه‌ی خود حایز اهمیت می باشد. مدرن و امروزی دکور کردن اتاق خواب مستلزم هزینه خیلی زیادی نیست، چون یکی از مولفه ها و فاکتور های دکوراسیون مدرن سادگی آن است. فقط کافی است که شما کمی اسباب و لوازم مدرن را بشناسید، و خلاصه یک مکان مدرن و خاص برای پناهگاه خود تزیین کنید.

  نحوه انتخاب و چیدن وسایل

  در یک اتاق خواب وسایل و قطعات زیادی وجود دارد قطعات سرویس خواب مانند: تخت خواب، دراور، میز آرایش، مبل کنار تخت، پا تختی که نسبت به بزرگی و کوچکی اتاق خواب متغیر می باشند. شما برای لوازم مدرن همانطور که اشاره شد از لوازمی استفاده کنید که خطوطی صاف، رنگی یکنواخت و ساده باشند و کار با آنها راحت باشد و کلا مبلمان و سرویس خواب دارای المان های خیلی زیادی نباشد و ساده باشند و از تابلو هایی با قاب ساده همراه با رنگ های خنثی مانند خاکستری، سفید، مشکی استفاده کنید. از دکوری های مینیمال برای دکوراسیون بهره ببرید. منگوله و حاشه های برجسته، منبت کاری روی مبل و تخت با دکوراسیون مدرن هماهنگی ندارد.

  نور پردازی

  یک نور متمرکز ،زیبا و کانونی برگزینید، مانند لوستر، آباژور، یا یک چراغ مطالعه با شکل مستطیل یا دایره ساده ، البته نور سقفی درون اتاق احتیاج است برای فعالیت های روز مره مانند نظافت و مرتب کردن اتاق اما استفاده از نورهای متمرکز اتاق شما را خیلی خاص تر و مدرن خواهد کرد

  رنگ

  modern-decoration

  رنگ یکی از موارد بسیار مهم در دکوراسیون می باشد که تاثیر بسیاری قوی خواهد داشت. برای داشتن اتاق‌خوابی مدرن، شما به یک پالت رنگی ساده نیاز دارید که به رنگ‌های خنثی، سیاه، سفید و خاکستری محدود شود.این رنگ ها یک مشکلی را ایجاد می کنند و آن یکنواختی است و بعد از مدتی شما راکسل خواهند کرد اما هنگامی که شما از این رنگ ها استفاده می کنید باید برای آرایش و مکمل آنها از رنگ شاد و زنده مانند سبز، نارنجی، قرمز استفاده کنید برای اکسسوری ها و وسایلی مانند آنها که قابلیت تعویض در صورت تکراری شدن را داشته باشند. هم چنین برای دیوار ها می توانید سبک دکوراسیون دیوار بتنی را برکزینید که در نوشته های قبلی راجع به آن صحبت کردیم، اما حواستان به یک مورد مهم باشد و آن افراط است زیاده روی نکنید.

  پس با هم مرور کردیم و دریافتیم که خصوصیات یک دکوراسیون مدرن چیست؟

  1. رنگ های ساده و خنثی مانند : خاکستری، سفید، مشکی
  2. اجزای ساده با خطوط صاف و بدون منحنی و برجسنگی و …
  3. اکسسوری های مینیمال با رنگ های خنثی
  4. نورپردازی کانونی و متمرکز بر روی اجزایی مانند قاب عکس درون اتاق خواب

  moderndecoration moderndecoration