آخرین دیدگاه‌ها

  نوشته‌های تازه

  افتتاح خانه لوکس بالینکو

  مبل تخت خوابشو کالین یک نفره بالینکو

  خانه لوکس بالینکو

  مبلمان لوکس بالینکو

  رول آپ

  عکاسی حرفه ای در بالینکو

  اتاق پذیرایی را حرفه ای چیدمان کنیم

  در این مقاله قصد داریم در رابطه با چیدمان اتاق پذیرایی صجبت کنیم یعنی بخشی از خانه که شما بیشترین وقت خود در طول روز آنجا سپری می‌کنید. پس چیدمان این اتاق بسیار مهم است و با چند نکته می‌توانید نتیجه خوبی را داشته باشید.

  ابتدا برای شروع کار یک نقطه کانونی انتخاب کنید، این نقطه می‌تواند شومینه، تلویزیون، پنجره یا هر چیز دیگری که دوست دارید در هنگام نشستن آن را ببینید. در هر صورت باید لوازم اصلی و اساسی اتاق را در نظر داشته باشید. رنگ ست مبلمانی را تهیه کنید که با رنگ های دیگر تطبیق داشته باشد. برای انتخاب رنگ مبلمان سعی کنید رنگ مبل تکی را متفاوت انتخاب کنید، برای بقیه ست مبلمان رنگ خنثی انتخاب کنید.

  پیشنهاد می کنیم برای نقطه کانونی از وسایل بزرگ استفاده کنید مانند مبلمان اگر جلوی مبلمان قالیچه پهن کنید ایده آل است، چیدمان یو شکل در اطراف نقطه کانونی بسیار زیباست. تعادل را برای چیدمان رعایت کنید، اگر در یک سمت مبل ۳ نفره قرار می‌دهید، در سمت مقابل مبل دونفره و یک نفره با زاویه قرار دهید و میز جلومبلی را متناسب انتخاب کنید و طوری قرار دهید که دارای دسترسی خوبی باشد.

  دیوارهایی بی رنگ اتاق پذیرایی‌تان که همانند یک بوم نقاشی اند، طرح و نقش و تاروپود بیافزایید. وسایلی مثل عکس های خانوادگی، آثار هنری و کوسن های رنگارنگ را به دکوراسیون اضافه کنید.
  رنگ های دیوار بسیار مهم هستند به آنها اهمیت ویژه‌ای بدهید. خوب است که رنگ‌های دیوار را متفاوت انتخاب کنید و از رنگ های خنثی استفاده کنید.