آخرین دیدگاه‌ها

  نوشته‌های تازه

  افتتاح خانه لوکس بالینکو

  مبل تخت خوابشو کالین یک نفره بالینکو

  خانه لوکس بالینکو

  مبلمان لوکس بالینکو

  رول آپ

  عکاسی حرفه ای در بالینکو

  ایده هایی برای دکوراسیون فضای بزرگ خانه

  پنج ایده رویایی برای فضاهای باز

  در نگاه اول، فضاهای بزرگ زندگی می توانند با  برداشتن دیوارهای تقسیم کننده، مانند یک شاهکار ساده بنظر بیایند. اما در حقیقت، تسلط بر یک پلان باز با سبک و عملکرد بالا، نیازمند پیش بینی و خلاقیت است. ببینید چگونه پنج اتاق خیره کننده به آرامی فراتر از دیوارهای محدود کننده زندگی روزمره گسترش می یابند.

  1. یک گام بالاتر

  دکوراسیون دکوراسیون

  برداشتن دیوارها به معنای سلب اتاق از تمام تقسیمات طبیعی آن نیست. این خانه وایومینگ با ارتفاع و کف پوش برای ایجاد فضاهای کاربردی بازی می کند. چوب های جنگلی در آشپزخانه بر روی دیوار اتاق نشیمن نشان داده شده است و این دو را با رشته ی عمیقی به یکدیگر متصل می کند.

  1. از بالا به پایین

  دکوراسیون

  یکی دیگر از راه های مطمئن برای اعمال ظرافت در اتاق های بزرگ ایجاد روشنایی است. روشنایی وسایل برای هر زیر قسمتی ، منطقه منحصر به فردی را ایجاد می کند و اجازه می دهد تا روشنایی متناسب با نیازهای خاص باشد.

  این نوع طراحی منازل سه مشخصه منحصر به فردی را به فضا می دهد: یک لوستر ارگانیک به اتاق نشیمن و یک اتاق ناهار خوری به صورت خطی اضافه می کند و یک جفت آویز بزرگ به طور کامل جزیره آشپزخانه را روشن می کند.

  ۳- تقسیم های فضا

  دکوراسیون

  یک مولفه اصلی موفق در زندگی فضای باز ، تخصیص هوشمندانه فضا می باشد. در حالی که فضای بیشتری برای کار با دیوارهای آویزان وجود دارد، لازم است برنامه ای را تهیه کنید که اتاق های زیادی را برای حرکت بین مناطق مختلف مدیریت کند. فضاهای بزرگ می توانند به سرعت احساس خفگی ایجاد کنند، در صورتی که دسترسی آسان برای ناوگان امکان پذیر نباشد و همچنین استفاده بیش از حد در یک منطقه می تواند به ایجاد یک تصویر بی نظمی تبدیل شود.

  ۴- رفتن به سمت پررنگ دیده شدن

  دکوراسیون

  چشم اندازهای مداوم (بی وقفه) برای یک بوم می توانند ترسناک و خسته کننده باشند ، اما این موضوع در واقع یک فرصت برای استفاده از رنگ های خلاقانه است. در این خانه ها لایه های پر جنب و جوش با جذابیت بالا را در سراسر فضای زندگی تزریق کرده و یک نوع ساختار غیر رسمی ایجاد کرده است.

  ۵- افتادن در مسیر

  فضا های باز با روح محدود به تصاویر چهارگوش نیستند.  در این خانه شهری، فضای داخلی باریک و محدود با طرح بندی مناسب اندازه خطی به حداکثر می رسد. با فشرده سازی یک منطقه کاری فضای یکپارچه زندگی در محیط داخلی و فضای بازی را ایجاد می کند تا احساس راحتی بیشتری پیدا کند.