آخرین دیدگاه‌ها

  نوشته‌های تازه

  افتتاح خانه لوکس بالینکو

  مبل تخت خوابشو کالین یک نفره بالینکو

  خانه لوکس بالینکو

  مبلمان لوکس بالینکو

  رول آپ

  عکاسی حرفه ای در بالینکو

  ایده های خلاقانه برای درخشش نور در فضای آشپزخانه خود

   

   

  هنکامی که برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه فکر می کنم، اغلب چند ایده برای طراحی آشپزخانه به ذهن می رسد : کابینت های چوبی یا سفید، کابینت های گرانیت یا کوارتز، پایه یا فولاد ضد زنگ.

  هنگامی که شما شروع به بررسی گزینه های خود میکنید، شما می توانید آشپزخانه های قابل احترام در تنوع رنگی، غیر منتظره و با طیف وسیعی از مواد و رنگ طراحی کنید.این که آیا سبک شما مدرن یا روستایی است، ایده های رنگ آمیزی آشپزخانه برای کابینت های خود براق و لوازم جانبی می تواند از دانه های کم رنگ تا قرمز و براق باشد.

  اینجا چند ایده ای از رنگ مورد علاقه ی آشپزخانه ما وجود دارد:

   

  زرد روشن

  مانند یک پرتو آفتاب، رنگ زرد رنگ خوشبینی و شادابی است؛ حتی به عنوان یک محرک اشتها شناخته می شود. این رنگ بسیار فوق العاده برای روشن کردن هر آشپزخانه، به ویژه فضاهای تاریک و کوچک است.

  هنگام انتخاب رنگ زرد، بایستی به شدت آن توجه داشته باشید. زردآلوهای رنگی به عنوان رنگهای طبیعی در دکور آشپزخانه به بهترین شکل ممکن استفاده میشوند، رنگ زرد و یا کره ای را برای کابینت یا سطوح سفید انتخاب کنید. همچنین رنگ زرد با قهوه ای و وسایل چوبی هم خوانی دارند. صرف نظر از اینکه چه رنگی از رنگ زرد را انتخاب کرده اید، با استفاده از کاسه میوه لیمو یا یک دسته گل زیبا از گل داودی میز خود را تزیین کنید.

  فلزات باشکوه و ارزشمند

  افزودن یک شی براق کوچک به آشپزخانه کار شما را آسان می کند. از آنجا که بخاطر ریزه کاری هایش کمی به طول می انجامد، قطعا فلزات برنجی، نقره یا مس می تواند باصرفه و ارزان باشد و ایده ای شگفت انگیز و منحصر به فرد خواهد بود.

  فلزات برنجی به عنوان یک فلز مرغوب در کل خانه استفاده می شود. در آشپزخانه، فلزات برنجی می تواند جایگزین قطعات زرد رنگ با کابینت های معمولی باشد. لوازم برنجی، می توانند شامل یک بشقاب یا شمع و وسایل نوشیدنی باشند.

  نورپردازی

  یکی دیگر از راه های فوق العاده برای اضافه کردن کمی نور به آشپزخانه است. آویز های مس یا فلزات چکش شده در جزیره آشپزخانه یک نقطه کانونی شگفت انگیزی در فضای ساده دیگر ایجاد می کند.
  اگر میخواهید کمی بیشتر جلو بروید و بیشتر تزیین کنید، کاشی های فلزی طلا و نقره در بشقاب ها میتوانند آشپزخانه را به یک نمایشگر حیرت انگیز تبدیل کنند. لوازم ذکر شده تقریبا بسیار پر زرق و برق است که در آشپزخانه بکار ببرید!