آخرین دیدگاه‌ها

  نوشته‌های تازه

  افتتاح خانه لوکس بالینکو

  مبل تخت خوابشو کالین یک نفره بالینکو

  خانه لوکس بالینکو

  مبلمان لوکس بالینکو

  رول آپ

  عکاسی حرفه ای در بالینکو

  چند خط درباره دکوراسیون مدرن

  دکوراسیون مدرن، شاید خیلی از افراد با شنیدن این مدل از دکوراسیون به این تفکر بروند که این سبک دکوراسیون، سبکی سرد و بی روح است، اما در اشتباه هستند اما اگر درباره این سبک بیشتر بدانید متوجه خواهید شد که خیلی از جوانب این سبک شاید با سلیقه شما و سبک مد نظر شما هماهنگ است. اما می شود که هم آپارتمانی مدرن داشت و هم گرم و صمیمی ایجاد کرد. از سبک دکوراسیون مدرن شما می توانید در همه مکان های منزلتان استفاده کنید، مانند: آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی

  modern-decoration

  از ویژگی های سبک دکوراسیون مدرن

  1. از طیف رنگ های سفید و طوسی در این دکوراسیون می توان استفاده کرد.
  2. کلا هدف اصلی از این سبک ایجاد محیطی ساده، خلوت است.
  3. چیدمان به صورت نیم دایره و ال مانند می باشد و خیلی نیاز به چیدمان متقارن نیست.
  4. مبل ها با شکل ساده ای هستند و می توانند بیش تر از جنس چرم تا تماما پارچه باشند
  5. برای پوشانیدن پنجره ها در این سبک بیشتر از کرکره استفاده می شود تا پارچه و یا بدون هر چیزی

  برای فرار از فضای سرد دکوراسیون مدرن از چوب در دکوراسیون مدرن بهره بگیرید و همین طور از گیاهان سبز اما افراط نکنید، همانطور که قبلا هم توضیح داده شد افراط آفت دکوراسیون می باشد.

  modern-decoration

  نورپردازی نکنه ای است که باید در طراحی مدرن به آن بسیار توجه کنید. بهتر است این نورپردازی به صورت نور مخفی یا نورکانونی  انجام پذیرد و اگر مایل به استفاده از لوستر هستید، منابع نوری بدون آویز گزینه مناسبی به نظر می آیند و دکوراسیون شما را خاص و بی مثال خواهند کرد.

  و در انتهای کلام اینکه سبک مدرن دکوراسیون سبکی در خور توجه است و با کمی نرمش نسبت به آن، با آن ارتباط برقرار خواهید کرد، فقط کمی درایت و ریز بینی لازم است تا با اضافه کردن چند عنصر کوچک به این سبک آن را به شیوه ی خودتان تغییر دهید و از آن لذت ببرید.