آخرین دیدگاه‌ها

  نوشته‌های تازه

  افتتاح خانه لوکس بالینکو

  مبل تخت خوابشو کالین یک نفره بالینکو

  خانه لوکس بالینکو

  مبلمان لوکس بالینکو

  رول آپ

  عکاسی حرفه ای در بالینکو

  ایده دکوراسیون اتاق نوجوان

  شما برای تغییر اتاق خواب فرزند نوجوان خود دنبال ایده های خلاقانه، زیبا و ارزان  می گردید؟ در این نوشته سعی داریم که درباره چند ایده دراین باره با شما صحبت کنیم.
  با این ایده های خلاق می توانید اتاق نوجوانان را با توجه به سلیقه و شخصیت آن ها، شخصی سازی کنید.

  ۱٫طراحی روی درب اتاق با استفاده از نوار رنگی

  با استفاده از نوار های رنگی روی درب اتاق خواب طرح های خلاق مانند عکس زیر ایجاد کنید. خیلی زیبا خواهد شد اگر شما کمی خلاقیت به خرج دهید و طرحی زیبا ایجاد کنید با توجه به جنسیت هر فرد می توانید طراحی را تغییر دهید. این یک ایده ارزان و خیلی خلاقانه بود.

  teen-decoration

  ۲٫ ساختن یک تابلو جذاب با نخ های رنگی

  تابلویی را با نخ های رنگی درست کنید می توانید یک کلمه مثبت را انتخاب کنید و آن را روی بوم بکشید سپس آن را با نخ های رنگی، رنگ آمیزی کنید.

  ۳٫ساختن hammock chair

  صندلی hammock chair یک صندلی راحتی با نمک و با حال خوب است که فقط  مختص نوجوانان نیست و همه می توانند از آن استفاده کنند. کودکان و بزرگسالان نیز علاقه نشستن روی آن را خواهند داشت. ساختن آن نیز زیاد سخت نیست با مشاهده تصویر پایین و چاشنی کمی فکر و خلاقیت می توانید آن را بسازید.

  teen-age-decoration-idea

  ۴٫ پوشاندن کلید خاموش و روشن کن چراغ با نوار های رنگی

  استفاده از نوارهای رنگی برای پوشاندن روی کلید چراغ ها، می تواند خیلی ایده خوبی باشد و با هزینه کم طراحی زیبایی حاصل شود و دکوراسیون اتاق شما خاص و بی نظیر خواهد شد.

  teen-decoration

  همانطور که ملاحظه کردید با وسایل ارزان نیز می توانید دکوراسیون اتاق خود یا فرزند خود را به زیبایی تغییر دهید، فقط احتیاج به کمی خلاقیت دارد، تا هر چند وقت یک بار برای رهایی از دکوراسیون خسته کننده و یک نواخت با چند ایده شادابی و طراوت را وارد خانه کنید. تاثیر آن را نیز در روند زندگی خود خواهید دید.